Kullanım Koşulları Ve Gizlilik İlkeleri

KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK İLKELERİ

KAMER İNŞAAT sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası KAMER İNŞAAT tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır. 

KAMER İNŞAAT, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir KAMER İNŞAAT web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır. 

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır. 

KAMER İNŞAAT web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır. 

Kişisel Bilgilerin Toplanması; 
KAMER İNŞAAT web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır. 

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;
• KAMER İNŞAAT sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır; 
• Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek 
• Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
• Ziyaretçi profillerimizi belirlemek, 
• İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek 

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır. 

Kişisel Olmayan Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması; 
KAMER İNŞAAT , ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır. 

Site Kullanım Şartları; 
KAMER İNŞAAT web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. KAMER İNŞAAT web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. 

Politikamızdaki Değişiklikler, 
KAMER İNŞAAT’ in, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır. 

Bize Ulaşın 
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. KAMER İNŞAAT bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. KAMER İNŞAAT web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

HIZLI BİLET AL